Horský Dům „ARNY“

Horský dům Arny nabízí ubytování pro různé skupiny, setkání rodin i přátel. V domě je 6 ložnic a 1 apartmán – celkem až pro 21 osob ( 25 s přistýlkami). Součástí apartmánu jsou dvě ložnice, koupelna, WC a malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, dvojvařičem.

V našem horském domě najdete kuchyni, jídelnu a obývací pokoj s TV. Celý objekt je pokryt WIFI. V ročním období bez sněhu lze zaparkovat zdarma přímo u domu. V zimě je parkování cca 100 m od domu, v případě velké sněhové nadílky může dojít i k nutnosti parkovat na veřejném parkovišti (na dohled od domu). V domě můžete po celou dobu ubytování využívat vyhřívaný bazén, saunu a venkovní vyhřívaný koupací sud pro 5 osob.

Povlečení je možno dovézt své vlastní nebo na vyžádání Vám připravíme povlečená lůžka v celém domě za příplatek (viz. ceník). 

Do Malé Úpy za odpočinkem nebo sportem v létě i v zimě!

Malá Úpa je malebná krkonošská vesnička ležící kousek od Sněžky v nadmořské výšce 1 050 metrů. Jezdí sem znalci hor a milovníci klidné, pohodové i aktivní dovolené uprostřed nedotčené přírody. Pokud skutečně hledáte místo, kde načerpáte novou sílu a energii, jste v Malé Úpě správně. Malá Úpa je nejlepším výchozím bodem pro výstup na Sněžku, která je z Pomezních Bud vzdálena 8 km. Díky své poloze přímo na hranici je také výchozím místem pro objevování Polska.

Malá Úpa v zimě nabízí příjemné lyžování ve skiareálu SKIMU, který je dělen na areál „Pomezky“ a „U kostela“.  Kromě sjezdového lyžování  nabízí obec běžkařům nástup na Krkonošskou magistrálu, často zde své výlety začínají skialpinisté a po zasněžených turistických cestách je možné chodit i na sněžnicích. 

V létě se velké oblibě těší Pohádková stezka s deseti zastaveními s pohádkami od spisovatelky Marie Kubátové, samozřejmě výstup na Sněžku a možnost mnoha turistických výletů po značených cestách.

Pomezní sedlo ve výšce 1 050 m nad mořem je atraktivním cílem pro silniční i horské cyklisty, nicméně i rodiny s kočárky se užijí krásnou procházku po Malé Úpě – od Pomezek ke kostelu a do Spáleného mlýna.